Biorezonans nedir?

Biorezonans sigara, çeşitli alerjenler, virüsler ve toksinler tarafından bozulan vücut frekanslarının vücuttan temizlenmesi yöntemidir. Genel frekans spektrumunun düzene girmesi ile sigara ve şeker bağımlılığı, gıda intoleransı sonlandırılabilir. Bir enerji tedavisi olan biorezonans, biyofiziksel bir teknik olması dolayısıyla kimyasal ilaç kullanımı içermez.

Biorezonans ve sigara

Sigara kullanımı estetik problemlere sebep olmasının yanı sıra, çok ciddi sağlık problemlerini de beraberinde getirir. Cilt yapısında elastikiyet kaybına neden olması sebebiyle sarkma problemlerine yol açar, gözenek genişlemesine sebep olur,  zaman içinde cildin solgunlaşmasını ve ciltte deformasyonlar oluşmasını tetikler.

Her yıl binlerce insan, sigara bağımlılığı nedeniyle; kanser, akciğer hastalıkları damar tıkanıklığı ve kangren gibi çok ciddi sonuçları olan sağlık problemlerine maruz kalmaktadır. Sigaranın sebep olabileceği tüm problemler biliniyor olmasına rağmen bağımlılık sebebiyle sigarayı bırakma girişimleri çoğu zaman başarısızlıkla sonuçlanır. Bu noktada Biorezonans sigara bırakma yöntemine başvurarak sigara bağımlılığınızı sonlandırabilirsiniz.

1 saat süren biorezonans terapisi ile sigara ve nikotin bağımlılığı kalıcı olarak sonlandırılabilir. Seans başlamadan önce danışan kişiden iki adet sigara içmesi istenir. İçilen sigaradan alınan frekanslar tersine çevrilerek vücuda geri verilir. Hiçbir ağrı ya da acıya sebebiyet vermeyen seans sırasında vücut rahatlar ve gevşer. Bu işlem sonucunda vücutta arınma başlar. Fiziksel bağımlılığı tamamen sonlandıran işlem sonucunda kişinin aklına sigara gelse de içmek istemez. Birçok kişi için tek seans yeterlidir, ancak tek seansın yeterli gelmediği durumlarda destek seanslar düzenlenebilir.

    Not Tags