Ücretsiz Cilt Analizi ve Dermatoloji Muayenesi

Rejuvi, 1988 yılından itibaren modern cilt bakımları ve ekstra bakım teknolojilerini birleştiren son derece profesyonel bir üründür. Rejuvi laboratuvarı, cildin çeşitli problemleri ve lezyonları için son derece kapsamlı profesyonel cilt bakım uygulamaları geliştirmiştir.

Bu profesyonel ürünlerle tanışmak ve uzman görüşü almak için, sizleri de “Rejuvi Tanıtım ve Ücretsiz Cilt Bakımı Günleri”ne bekliyoruz.

Kozmetik dünyasının en çok tercih edilen markası olan Rejuvi uzmanlarının katılımıyla gerçekleştirilecek bu etkinliklerde cilt analizleri, cilt bakımı ve dermatoloji uygulaması gibi birçok ayrıcalık, kozmetik severlerle buluşacak.

Cilt Bakım Günleri’nde Estetikland’de uzmanlarımız, mevsim geçişlerinin ciltte bıraktığı olumsuz etkilerden kurtulmanın ve daima taze kalmanın ipuçlarını verecek.

Güzelliğine ve bakımına düşkün kozmetik tutkunları Estetikland’de Rejuvi cilt bakım uzmanları eşliğinde ücretsiz yüz ve cilt analizleri, ten rengine uygun makyaj önerileri ve uygulamalardan yararlanma fırsatı bulacak.

Cilt Bakım Günlerinin ilki, Rejuvi uzmanlarının katılımıyla Estetikland Mecidiyeköy Kliniğinde 8 Mayıs 2018 Salı günü 10:00-18:30 saatleri arasında gerçekleşecektir.

Sınırlı sayıda kontenjan bulunmaktadır. Randevu alınması zorunludur.

Bilgi ve randevu için 0212 257 34 34 numaralı Çağrı Merkezini arayabilirsiniz.

Güncel kampanyalarımızı takip edin, indirim ve fırsatları kaçırmayın!