Termodetoks, kilo verme sürecini hızlandırırken detox etkisi ile vücuttan toksin atılmasını da sağlayan mucizevi bir işlemdir. Bölgesel ve genel kilo problemlerinde son derece etkili olan uygulama yağların parçalanarak çözünmesini sağlar. Oldukça kolay ve konforlu bir uygulama olan termodetoks, bir zayıflama ve detox uygulamasıdır.

Sağlığımızla doğrudan bağlantılı ve oldukça önem teşkil eden kilo verme sürecinde önemli ve sağlıklı olan, kasdan değil yağlardan kilo kaybetmektir.  Termodetoks uygulaması, kasları etkilemeden yağları hedef alır.

Termodetoks nasıl uygulanır?

İşlem özel olarak üretilen termo battaniye ve özel jel ile uygulanır. Zayıflama, selülit giderici, peeling etkili, arındırma ve yapılandırma içerikli okyanus tuzu, ozon yağı, biberiye, kakao yağı, aloe vera, avokado ve papatya yağı gibi toplam 21 adet özel ve bitkisel etken maddenin karışımından elden edilen jel kokteyl vücuda uygulanır.

Normal ve sağlıklı şartlar altında 36-37 derece civarında değişiklik gösteren vücut ısısını 41-43 dereceye kadar yükseltilmesi (bu şartlar altında cilt altı ısısı 50-55 dereceye ulaşmış olur) prensibiyle çalışan termo battaniye sayesinde, fazla yağın parçalanarak toksinlerle birlikte vücuttan atılması sağlanır. Vücuda uygulanan jel formundaki bitkisel karışım, battaniyenin uyguladığı termo ısı etkisiyle, ter kanalları aracılığı ile cilt altına nüfuz eder ve bu sayede vücutta sıkılaşma, toparlama, zayıflama, yenilenme ve yapılanma sağlanır. Uygulama yardımıyla parçalanan yağ hücreleri, idrar ve ter yoluyla vücuttan dışarı atılır.

Termodetoks uygulamasının seansları

3 farklı ısı kademesi sayesinde ihiyaç duyulduğu kadar etki edebilme özelliği sağlayan Termodetox işleminin ilk seansından itibaren gözle görülür sonuç alınmaya başlanabilir. Haftada 1 ya da 2 seans uygulanması tavsiye edilen Termodetox, zayıflama amacıyla yaptırıldığı takdirde en az 8 seans uygulanmalıdır. Lenf direnajla desteklendiği durumlarda lenfatik sistemin de uyarılması sağlanacağından uygulamanın etkileri daha kısa sürede hissedilebilir. Yağ yakımında, zayıflamada, toksin atılımında, incelme ve sıkılaşmada en etkili yöntemlerden olan Termodetox, acısız, ağrısız ve konforlu 1 saatlik seanslardan oluşur.

Termodetoks kimlere uygulanamaz?

Termodetox, yüksek tansiyon hastaları, hamileler, epilepsi hastaları ve kalp pili bulunan kişiler dışında kilo problemi yaşayan ve detox etkisinden faydalanmak isteyen herkese uygulanabilir.

Yukarıda belirtilen hizmet Estetikland bünyesinde danışmanlık hizmeti olarak verilmektedir.

    Not Tags