Erkek kaş tasarımı nedir?

Erkek kaş tasarımı; yüz hatları baz alınarak kişiye özel olarak çalışılan kaş tasarımının, en doğal şekilde uygulanmasıdır. Estetikland’de,  uygulanan kaş tasarımı uygulaması; doğal ve estetik görünüşün aynı anda yakalanma olanağı sağlamasının yanı sıra kaş tasarımında ve şekillendirmede kullanılan en yenilikçi yaklaşım olmasıyla da rakipleri arasından sıyrılarak en tercih edilir yöntem olmuştur.

Uzmanlarımız  tarafından uygulanan kaş tasarımı çeşitli sebeplerden dolayı dökülen ya da hacminden memnun olunmayan kaşların, kişinin yüz şekline göre yeniden tasarlanması işlemidir. Kaş tasarımında amaç, kişinin yüzüne yakışacak kaş formunun belirlenmesidir. Kişiye ve yüze uygun tasarım belirlendikten sonra kalıcılık esas alınarak uygulama aşamasına geçilir.

Kaş tasarımı nasıl uygulanır?

Kişinin yüz yapısına ve beklentisine uygun tasarım yapıldıktan sonra uygulama aşamasına geçirilir. Uygulama, doğal kök boyalarından elde edilmiş pigmentlerin, steril mikro iğneler kullanılarak cilt altına yerleştirilmesi temeline dayanır.Kalıcılığın esas alındığı erkek kaş tasarımı yöntemi ile doğal ve estetik görünen kaşların yanı sıra çok daha etkileyici bakışlara sahip olmak mümkündür. İşlem 3 hafta aralıklarla uygulanan toplam 4 seanstan oluşur. Hasta uygulama sırasında acı hissetmez, uygulama bölgesinde kanama olmaz.

Kaş tasarımı yöntemi ile sadece yeni bir tasarım oluşturmak değil, daha önce uygulanmış fakat memnun olunmayan kaş tasarımlarının revize edilmesi de mümkündür.

 

Medikal Pigmentasyon Uzmanı Didem Özkan tarafından yapılmaktadır.

    Not Tags