Tek seansıyla kollajen aktivitesini arttırarak lifting ve toparlanma etkisi yaratan 3D HIFU teknolojisi, ameliyatsız gençleşme (anti-aging) teknolojilerinin en yenisi ve gelişmişidir.

3D HIFU, Fokuslu Ultrason olarak da bilinen klasik HIFU’nun çok daha yoğunlaştırılmış versiyonudur. Uygulama sayesinde cerrahi bir operasyona gerek duyulmadan, çok daha acısız ve zahmetsiz bir şekilde gıdı sarkmaları, kaz ayakları ve alın kırışıklıkları giderebiliyor; çene kontürünü belirginleştirilebiliyor, kaşlar kaldırılabiliyor ve yanak bölgesinde gözle görülür bir toparlanma etkisi yaratılabiliyor. Yepyeni bir teknolojinin ürünü olan 3D HIFU Gold Edition, sadece yüz bölgesinde değil vücutta da germe ve yapılandırma imkanı tanıyor. Tek seansla, 18 ay süreyle etkisini yitirmeyecek şekilde; popo ve göğüs yapılandırma (dikleştirme), tüm vücut germe ve toparlama, kol bölgesi yapılandırma ve sarkmaları gidermenin yanı sıra  selülit tedavisinde oldukça başarılı sonuç veriyor. Klasik yüz germe ve toparlama uygulamalarının çok daha ötesine geçen bu yeni teknoloji, cildin altında yarattığı termaj etki sayesinde uzun vadede kalıcı etki yaratıyor.

İstanbul’da sadece sınırlı sayıdaki seçkin kliniklerde uygulanıyor!

Odaklanmış ses dalgaları sayesinde, cildin üst ve orta tabakalarında bulunan kolajen sentezlerini uyaran 3D HIFU, cilde parlaklık kazandırırken; cildin en alt tabakalarına kadar da ulaşarak yarattığı termaj etki sayesinde toparlanma ve sıkılaşma da sağlayabiliyor. İstanbul’da sadece sınırlı sayıdaki seçkin kliniklerde uygulanan işlem, Mecidiyeköy Estetikland hastaları için Nisan ayı itibariyle verilen hizmetler arasında yerini aldı.

Anti-aging teknolojilerinin en yenisi ve gelişmişi olan 3D HIFU cerrahi bir müdahale gerektirmeden, yara izine sebep olmadan ve cilt yüzeyinde kanama ya da travma yaratılmadan uygulandığı için hasta için de oldukça konforlu bir süreç olmasına imkan tanıyor. Ayrıca işlem sonrası günlük rutinlere devam edilebilmesi de uygulamanın sunduğu kolaylıklar arasında yer alıyor. Geleneksel teknolojiler ile kıyaslandığında etki süresindeki belirgin farkın tercih sebebi olduğu işlemin etkileri, uygulamanın hemen ardından belli olmaya başlıyor ve total sonuç bir ay içinde netleşiyor. Yaklaşık olarak yarım saat süren tek seanslık bir uygulama, 18 ay boyunca etkilerini koruyabiliyor.

3D HIFU yaptırdığınız gün makyaj yapmayın

Medikal her uygulamadan sonra olduğu gibi, bu uygulamadan sonra da uyulması gereken bazı kurallar mevcut. Uygulama sonrası 1 hafta kadar süreyle yüze lazer epilasyon ya da ağda gibi işlemler uygulanmamalıdır. Bunun yanı sıra günlük kullanılan nemlendirici ürünlerin kullanımına devam edilmeli ve ürün, yukarı doğru yapılan masaj hareketleri ile cilde yedirilmelidir. 3D HIFU uygulamasının yapıldığı gün makyaj yapılmamalıdır. Ayrıca işlemden sonra dışarı çıkmadan yarım saat kadar önce güneş koruyucu ile cildin korunmaya alınması gereklidir.

3D HIFU uygulaması yaptırmak isteyen kişilerin çürük diş, migren ya da diş implantları varsa; mutlaka işlemi yapacak uzmanı bilgilendirmeleri gerekmektedir.

Kişisel bakımlarınız için en etkili tedavi yöntemleri hakkında daha fazla bilgi için 0212 257 34 34 numaralı telefondan veya iletişim formundan uzmanlarımızla ile iletişime geçerek ücretsiz danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.

2 Comments

16/11/2018
Filiz
Reply

Merhaba,gıdı için neler yapılabilir ve fiyat bilgisi alabilirmiyim

20/11/2018
Estetikland
Reply

Merhabalar, gıdı eritme için iğneli lipoliz, hifu yada ameliyatsız yüz germe yapabiliriz. Fiyatlarımız muayene sonrası belirlenmektedir, ilk muayene ücretsizdir. Detaylı bilgi için 0507 604 4530 numaralı whatsapp hattından bilgi alabilirsiniz.

Leave a Reply